Skuteczny płyn do czyszczenia maszyn

2024-04-10

Machine Cleaner – tak się nazywa nowy zmywacz Masterio do użytku przemysłowego. Ten płyn czyści nie tylko maszyny!

Masterio poszerzyło ofertę swoich płynów technicznych o nowy zmywacz o nazwie Machine Cleaner. To płyn do mycia maszyn i ich elementów. Stworzyliśmy go, podążając za potrzebami naszych klientów i szukając rozwiązania ich problemów. Efektem wielomiesięcznych rozmów z klientami i testów w renomowanych fabrykach z branży meblarskiej i drzewnej jest zmywacz o innowacyjnej formule i zaskakującej skuteczności.

Masterio Machine Cleaner skutecznie czyści powierzchnie metalowe. Zmywa zabrudzenia przemysłowe, resztki smarów i olejów, nagary, mieszaniny kurzu z tłuszczem i inne zabrudzenia przemysłowe. Dzięki temu pomaga przedłużyć sprawność i żywotność maszyn.

Masterio Machine Cleaner oferowany jest w wygodnych do trzymania opakowaniach 0,7 l z atomizerem. Wystarczy spryskać zabrudzoną powierzchnię, odczekać kilka chwil i przetrzeć powierzchnię szmatką lub spłukać ją wodą pod ciśnieniem.

Co  ciekawe, Machine Cleaner’a można używać nie tylko w przemyśle. Płyn skutecznie czyści np. felgi samochodowe czy ruszt grilla. Znajdzie więc zastosowanie w fabryce i w przydomowym warsztacie. Płyn jest produkowany na bieżąco i dostępny w Masterio od ręki. Zapraszamy do zakupu i przetestowania zmywacza!