• Polski
 • Русский

Płyn do dezynfekcji powierzchni Masterio Surface

17.07.2020

Potrzebujesz zdezynfekować podłogę, blat, meble, dzwi, okna, klamki lub jakiekolwiek inne powierzchnie narażone na kontakt z wirusami i bakteriami? Nasz płyn Masterio Surface nada się do tego celu najlepiej!

Skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, grzyby i drożdże; ma właściwości dezynfekcyjne, czyszczące i biobójcze. Substancją czynną w Masterio Surface jest alkohol etylowy odwodniony, rektyfikowany, niskofuzlowy o jakości kosmetycznej. Stanowi skuteczną ochronę przed wirusami i bakteriami. Możesz go stosować z powodzeniem zarówno w domu, jak i w domu, czy w obiektach użyteczności publicznej. 

Nasz płyn do dezynfekcji powierzchi został przebadany laboratoryjnie i dopuszczony do sprzedaży (posiada pozwolenie nr PB/1688/TP/2020 Prezesa Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych).

Masterio Surface należy stosować bez rozcieńczenia, rozprowadzać na odkażanej powierzchni za pomocą dozownika lub atomizera, pozostawić do wyschnięcia, nie spłukiwać.

Produkt dostępny jest w czterech różnych opakowaniach:

Jeśli potrzebujesz większych ilości lub pojemników o większych pojemnościach, zadzwoń 95 720 63 43 lub napisz crm@wutech.eu

Płyn do dezynfekcji powierzchni z atomizerem - Masterio Surface 1 L
Płyn do dezynfekcji powierzchni - Masterio Surface 5 L, kanister

Produkty promowane

 • Maty grafitowe

  Maty grafitowe

  Grafit na płótnie stosowany przy szlifierkach wszelkiego rodzaju.

 • Zmywacz do hamulców 500 ml

  Zmywacz do hamulców 500 ml

  Środek do czyszczenia hamulców i innych elementów układu hamulcowego. Odtłuszcza i nie pozostawia osadu.

 • Płyn, olej poślizgowy do światłowodów, przewodów, kabli Masterio DraggCable

  Olej poślizgowy do przewodów Masterio DraggCable

  Olej wysokiej czystości, bezwonny i bezbarwny, do stosowania jako specjalistyczny środek poślizgowy do przewodów i kabli światłowodowych oraz kabli ziemnych. Redukuje siły tarcia,

 • Korpus pieca klejowego

  Teflonowanie korpusów pieców klejowych

  Regeneracja pieców klejowych HOMAG.

 • Płyn dezynfekujący do rąk, dłoni, powierzchni Masterio Clean ET

  Płyn do dezynfekcji Masterio Clean ET

  Płyn do dezynfekcji. Skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, grzyby i drożdże, ma właściwości dezynfekcyjne, czyszczące i biobójcze.