O firmie

Masterio to prężnie rozwijająca się marka produktów przeznaczonych dla przemysłu drzewnego oraz meblowego. Koncentrujemy się na produktach chemicznych, takich jak specjalistyczne płyny techniczne wykorzystywane w procesach okleinowania nadbrzeży płyt meblowych, płyny antyadhezyjne, oleje oraz smary, jak i płyny poślizgowe stosowane na stołach roboczych strugarek przemysłowych. Nadzorujemy produkcję wszystkich wymienionych powyżej produktów, dzięki czemu mamy realny wgląd w proces produkcyjny, a co ważniejsze kontrolujemy go na każdym etapie. Sprawia to, że jako nieliczni jesteśmy w stanie tworzyć chemię dostosowaną bezpośrednio do potrzeb klienta.

Jesteśmy również producentem systemów centralnego smarowania dla maszyn przemysłowych oraz zaawansowanych technicznie systemów natryskowych służących nanoszeniu naszych produktów.

Działamy kompleksowo — zgodnie z Państwa sugestiami wykonamy odpowiedni preparat, zaprojektujemy indywidualny system nanoszący, a co więcej, zamontujemy go i będziemy serwisować przez cały okres jego działania. Takie podejście sprawia, że bierzemy odpowiedzialność za rozpoczęte z Państwem projekty, a ponadto nie muszą się Państwo martwić o koordynację działań oraz o fakt, że na jakimkolwiek etapie coś nie będzie działać, a żadna z ekip biorących udział w projekcie nie będzie poczuwała się do odpowiedzialności.

Poza chemią techniczną i przemysłową posiadamy również w ofercie bardzo szeroki zakres części zamiennych do maszyn wiodących producentów okleiniarek, strugarek, linii lakierniczych czy szlifierek szerokotaśmowych.

Możemy pochwalić się współpracą z europejskimi oraz światowymi potentatami przemysłu meblowego, drewnianej stolarki otworowej, wiodących producentów podłóg oraz firm usługowych z branży dostarczających m.in. płyty meblowe.

Przez ponad 15 lat w branży zgromadziliśmy wiedzę oraz zespół specjalistów gotowych, aby ułatwić Państwu pracę w zakresie doradztwa technicznego, projektowania wymaganych systemów nanoszących oraz tworzenia spersonalizowanych smarów, płynów technicznych lub antyadhezyjnych. 

Ponad 15 lat w branży

Cechuje nas:

  • doświadczenie
  • solidność
  • odpowiedzialność
  • kompleksowe podejście
  • zaangażowanie